خبر داخلی - آرشیو

دیدار مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی زابل با مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک

دیدار مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی زابل با مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک

دیدار مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی زابل از مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حیدری نسب مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زابل از مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان تقدیر نمودند . در این دیدار از واحدهای مختلف بازدید و ضمن آشنایی با کارکنان این مجموعه و عرض خدا قوت به آنها از نزدیک در جریان امور مربوطه و خدمات ارائه شده قرار گرفتند .

ادامه مطلب
بازدید مشترک در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

بازدید مشترک در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک بازدید مشترک با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و نماینده هلال احمر انجام گرفت . به گزارش روابط عموپی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در تاریخ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ در راستای اجرای طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) و نظر به اهمیت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا بازدید مشترکی با حضور کارشناس بهداشت محیط شبکه،کارشناس مرکز مشاوره و نماینده هلال احمر از اماکن عمومی،پاساژها،مراکز ترک اعتیاد و جایگاه توزیع بنزین سطح شهر زهک انجام گرفت . در این بازدید رعایت نکات بهداشتی، طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای پروتکل های بهداشتی جهت کنترل بیماری کووید ۱۹ براساس چک لییت های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت همچنین ضمن تاکید بر رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی، توصیه های لازم در خصوص پیشگیری از کرونا به متصدیان ارائه شد .

ادامه مطلب
بازدید امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه بهداشت و درمان

بازدید امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه بهداشت و درمان

امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بازدید و از زحمات کارکنان حوزه سلامت تقدیر و تشکر نمود . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۵ حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای پوراندخت امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه و واحدهای تابعه بازدید کردند. در این بازدید که بیش از دو ساعت بطول انجامید و بهمراه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک صورت پذیرفت بازدید کنندگان ضمن بازدید از واحدهای مختلف و آشنائی با کارکنان این مجموعه و عرض خداقوت به آنها از نزدیک در جریان امور مربوطه و خدمات ارائه شده در راستای اجرای برنامه های حوزه سلامت شهرستان و به ویژه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی توسط این واحدها قرار گرفتند . در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای پوراندخت امام جمعه معزز شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کردند با توجه به نام این طرح جهادی که یادآور رشادت های سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد، ان شاءالله زنجیره ویروس کرونا هم قطع خواهد شد و به امید خدا این بیماری را شکست خواهیم داد . در ادامه دکتر مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک ضمن تشکر از همراهی و مساعدت امام جمعه معزز شهرستان در اجرای برنامه های حوزه سلامت شهرستان گفت: تمامی کارکنان حوزه بهداشت و درمان شهرستان، در راستای اجرای مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ و مزین به نام "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" آموزش های لازم را دیده اند و در همین راستا به کلیه شهروندان خدمات مراقبت، آموزش، پیگیری و درمان را برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا ارائه می دهند .

ادامه مطلب
بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه از روند اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه از روند اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیر شبکه بهداشت و درمان و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مراکز خدمات جامع سلامت بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک، دکتر مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان و سرهنگ سهرابی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ضمن دیدار با پرسنل بهداشتی و بسیجیان از اجرای طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ (طرح شهید حاج حاج قاسم سلیمانی) بازدید و روند اجرای طرح را مورد بررسی قرار دادند . در این بازدید طرفین در جریان آخرین اقدامات انجام شده شامل: تشکیل کمیته های عملیاتی، تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی در راستای فعالیت های محله محور و خانواده محور در این مراکز قرار گرفتند و همچنین بر لزوم همسو بودن فعالیت ها به صورت گسترده در سطح منطقه تاکید نمودند . گفتنی است در این برنامه، بسته های بهداشتی و حمایتی میان خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد .

ادامه مطلب
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی"

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی"

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" در شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک تشکیل شد به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گام چهارم بسیج ملی با عنوان "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" به منظور مدیریت و کنترل بیماری کووید-۱۹ به شیوه محله و خانواده محور با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و کارشناسان ستادی در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک تشکیل شد . دکتر مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در ابتدای جلسه از زحمات و همکاری مجموعه سپاه با شبکه بهداشت و درمان قدرداتی نمود . دکتر رفیق دوست افزود: با شکل گیری کمیته های عملیاتی و تیم های اجرایی (مراقبتی، حمایتی و نظارتی) فعالیت های محله محور و خانواده محور با همکاری فعال شبکه بهداشت و درمان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و سایر سازمانها و نهادها عملیاتی شده است . وی در ادامه به تشریح کامل اجرای "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-۱۹ براساس دستور عمل کشوری پرداختند . سرهنگ سهرابی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از شبکه بهداشت ودرمان، گزارشی از  شرح اقدامات انجام شده توسط سپاه در خصوص راههای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در سطح شهر را عنوان کرد . وی در ادامه در مورد نحوه همکاری نیروهای بسیجی با مراکز، پایگاههای سلامت و خانه های بهداشت و نحوه ارتباط فرماندهان حوزه ها با ناظرین ستادی در راستای همسو بودن فعالیت ها به صورت گسترده در سطح منطقه در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹ تاکید نمود .

ادامه مطلب
اجرای گشت مشترک در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

اجرای گشت مشترک در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

گشت مشترک در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور کارشناسلن شبکه بهداشت و درمان ونمایندگان سایر ادارات در شهرستان زهک انجام گرفت . به گزارش روابط عموپی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در راستای اجرای طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) و نظر به اهمیت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا بازدید مشترکی با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دادگستری، اماکن نیروی انتظامی، اتحادیه اصناف، صمت، دامپزشکی و هلال احمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، نانوایی ها و سایر واحد های صنفی سطح شهر زهک انجام گرفت . در این بازدید رعایت نکات بهداشتی، طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای پروتکل های بهداشتی جهت کنترل بیماری کووید ۱۹ مورد بررسی قرار گرفت، همچنین ضمن تاکید بر رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی، توصیه های لازم در خصوص پیشگیری از کرونا به متصدیان ارائه شد و به تعدادی از واحدهای صنفی متخلف اخطاریه کتبی در محدودیت های کرونایی صادر شد .

ادامه مطلب
بازدید فرماندار شهرستان زهک از شبکه بهداشت و درمان و شرکت در جلسه وبینار هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

بازدید فرماندار شهرستان زهک از شبکه بهداشت و درمان و شرکت در جلسه وبینار هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

فرماندار شهرستان زهک از شبکه بهداشت و درمان بازدید و در جلسه وبینار هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت کرد . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک، مهندس اربابی فرماندار شهرستان  در راستای بررسی روند اجرای طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی)، از زحمات پزشکان، کادر درمانی و کارکنان شبکه بهداشت که به عنوان فعالان عرصه سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، تشکر و  قدردانی کرده و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق نمودند . ایشان در این بازدید اظهار داشت: با تلاش کادر بهداشتی و درمانی و همکاری و مساعدت شهروندان، و ارائه آموزش های لازم در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس و تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی، انشالله بتوانیم گام موثری در راستای مقابله با این ویروس برداریم . دکتر مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، ضمن ارائه گزارشات و اقدامات انجام شده در زمینه اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شبکه بهداشت و درمان، از زحمات، پیگیریها و تلاش های بی وقفه فرماندار و مجموعه فرمانداری تقدیر و تشکر کرد . در این بازدید فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) که به صورت وبینار جهت مراکز خدمات جامع سلامت منتخب در محل شبکه بهداشت و درمان برگزار شد، شرکت نمودند .

ادامه مطلب